Bilgi & Sipariş :
0212 945 06 07
HOBİ ÜRÜNLERİ KATEGORİSİNE GERİ DÖN
zoomable
Kişiye Özel Resimli Tavla
Kişiye Özel Resimli Tavla
Kişiye Özel Resimli Tavla
Fotoğrafınızdan size özel Tavla. Sevdiklerinizin fotoğraflarından veya dilediğiniz bir görsel ile hazırlanan sadece size özel Tavla. Kendiniz için yada dostlarınız ve sevdikleriniz için güzel ve farklı bir hediye.
89.90 TL yerine sadece
74.91 TL
% 17
Ürün Seçenekleri
Fotoğrafınızdan size özel Tavla
  Adet :
  • ÜRÜN DETAYLARI
  • KARGO VE TESLİMAT
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • ÜRÜN YORUMLARI

  Sevdiklerinizin fotoğraflarından veya dilediğiniz bir görsel ile hazırlanan sadece size özel Tavla.
  Kendiniz için yada dostlarınız ve sevdikleriniz için  güzel ve farklı bir hediye.


   

  Fotoğraflarınızın baskılı ürünlerde net çıkması için daha net  fotoğrafların tercih edilmesi önerilir.
   

   

  Ürünün fiziksel yapısına göre ( dikdörtgen ) fotoğraf seçimi yine sonuç kalitesini yükseltmektedir.

   

  Özel bir not düşülmemiş ise resimler tasarım ekibimiz tarafından orantılı olarak büyültülüp / küçültülüp ürüne uygulanmaktadır.

   

  Tavla içine iki farklı fotoğraf uygulanabilir.Uygulanacak fotoğraf ölçüsü 21 cm X41 CM,Tavlanın dış ölçüsü 46cm X 44 cm dir.

   

   

  Not: Üretici hataları dışında iade kabul edilmez.

  Verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

  Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.


  Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

  Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister,ancak hassas olan bir konu vardır.Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden tarafımız sorumlu değildir.

  Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

  Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız.Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.


  Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

  Kargo firmasının görevi bu siteden yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

  Havale / EFT (%4) :71.91 TL (KDV Dahil)

  Bankalar özel taksit seçenekleri :

  Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

  Ortalama Değerlendirme »